Navn Funksjon Telefon E-post
Hans-Martin Fløystad  rådgiver (kart, geodata) 476 22 793 hans-martin.floystad@tjeldsund.kommune.no
Dag Erik Grønnerød  Ingeniør (matrikkel, oppmåling, kart) 90862696 dag.gronnerod@tjeldsund.kommune.no
Gunstein Hansen  Ingeniør (byggesak) 94844898 gunnstein.hansen@tjeldsund.kommune.no
Ivar Per Hartviksen  Ingeniør  (plan) 476 79 379 ivar.hartviksen@tjeldsund.kommune.no
Johan Hovind  rådgiver (byggesak) 41203501 johan.hovind@tjeldsund.kommune.no
Jørn Myhre  fagarbeider (prosjekt) 45048156 jorn.myhre@tjeldsund.kommune.no
Tone Lambertsen rådgiver landbruk (jordbruk, driftssøknader) 477 00 426 tone.lambertsen@tjeldsund.kommune.no
Karstein Lona  rådgiver landbruk (skog, miljø, motorisert ferdsel) 90621450 karstein.lona@tjeldsund.kommune.no
Vidar Nygård  Fagansvarlig drift 95217309 vidar.nygard@tjeldsund.kommune.no
Elias Balto  ingeniør (Vann og avløp) 48201890 elias.balto@tjeldsund.kommune.no
Arnljot Dybvik Driftskoordinator Bygg/vei 95029520 Arnljot.Dybvik@tjeldsund.kommune.no
Roar Larsen Driftskoordinator VAR 91301267 roar.larsen@tjeldsund.kommune.no
Elin Hege Osmark Sørensen Renholdsleder Sør 91177062 Elin.Sorensen@tjeldsund.kommune.no
Lucja Kelbratowska Renholdsleder Nord 91118698 Lucja.Kelbratowska@tjeldsund.kommune.no
Torunn Elise Lindseth Renholdsleder Vest 99390533 torunn.lindseth@tjeldsund.kommune.no